Sanita v kúpeľni môže byť praktická, dizajnová, ale aj šetrná

Sanita vytvára kúpeľňu – spája funkčnosť, praktickosť a dizajn

V našom obchode sa zameriavame okrem ponuky bojlerov, obehových čerpadiel, kotlov na drevo, kotlov na pelety aj na sanitu.

Sanita je užšou súčasťou vykurovacích systémov než by sa mohlo zdať. V našom sortimente ponúkame batérie, sprchové sety, wc a pisoáre, wc dosky a sedátka, podomietkový systém WC, vane, umývadlá, dávkovače, nábytok a príslušenstvo. Príslušenstvo sanity v našej ponuke to sú najmä sifóny, odtoky či hadice k batérii. Ak práve nanovo zariaďujete kúpeľňu, rekonštruujete alebo robíte len menšie úpravy, so sanitou vám radi pomôžeme.

Sanita a kúpeľňa

Kúpeľňa bezpochyby patrí medzi najčastejšie navštevované miestnosti domácnosti.

Sanita v kúpeľni má nielen funkčný význam, ale aj estetický. Sanita podčiarkuje charakter a vzhľad celej kúpeľne. V našom sortimente sanity sa zameriavame na to vonkajšie, s čím sa denne stretávame – batérie, sprchové sety, umývadlá či nábytok, ale aj nato skryté, vďaka čomu kúpeľňa funguje ako má – sifóny, hadice k batérii či odtoky.

Všetko za priaznivé ceny vo vysokej kvalite. Veríme, že u nás nájdete to, čo práve hľadáte.

Výber sanity

Aby kúpeľňa pôsobila jednotným dojmom ako celok, zvykne sa sanita vyberať z jednej kolekcie. Pri výbere sanity by sa mali zvažovať viaceré kritériá, a to funkčnosť, dizajn a praktickosť.

A samozrejme tiež materiál a cena. Stavte na kvalitný materiál odolný proti vode so špeciálne ošetrenými povrchmi, ktoré budú roky zvládať náročné prostredie kúpeľne. Sanitu vyberajte podľa vašich potrieb a preferencií. Všetko to začína od najzákladnejších otázok – koľko osôb býva v domácnosti, máme len sprchový kút, vaňu alebo oboje, stačí jedno umývadlo alebo radšej dvojumývadlo?

So sanitou na dlhé roky

Najvýraznejším predstaviteľom sanity sú batérie, ktoré ponúkame v rôznych typoch a štýloch. Ponúkame batérie stojankové či stenové, teda podomietkové, ale aj voľne stojace batérie umiestnené na okraji vane. Nájdete štandardné prevedenie, ale aj retro dizajn či elegantný chromový povrch.

Podobne je to aj so sprchovými súpravami, ktoré tiež ponúkame. Sanitaponúka veľa možností ako sa vyhrať s kúpeľňou a zároveň pokryť všetky vaše potreby a predstavy. Veríme, že v našej ponuke nájdete čo hľadáte. Ak máte otázky na sanitu alebo akékoľvek iné produkty z našej ponuky či kúrenia, radi sa s vami podelíme o naše dlhoročné skúsenosti.